Рейс

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Пішла я на цей фільм, бо прочитала в анонсі, що він про катастрофу, а це я люблю 🙂 Та ще й фільми про авіа-катастрофи – одні з моїх улюблених. Що ж цього разу я вкотре попеклась, і ще раз переконалась, що читати анонси в наших кінотеатрах взагалі немає змісту.

В двох словах – літак розбили десь ще в перших 15 хвилин фільму. І хоча це все було дуже круто, але то вже трохи інший жанр. Якщо ж відкинути ці очікування, то про що ж це був фільм, чи він мені сподобався і чи взагалі на нього варто йти.

Основна сюжетна лінія розповідає про характер однієї людини – головного пілота літака. І це далеко не найгероїчніша історія, адже людину, яка п’є та нюхає кокаїн навряд чи назвеш героєм. Але вона справжня, і для мене достатньо непередбачувана. Саме завдяки тому, що поведінка героя була дуже справжньою, а тому загадковою, фільм ані на грам не був занудним. Зал із завмиранням очікував, коли ж він перестане бути настільки справжнім та буде справжнім глянцевим героєм, яких так часто люблять показувати у фільмах подібного кшталту.

Ще одне корисне, що може винести для себе кожен із цього фільму  – це ще більше причин не вживати алкоголь. Коли обставини складаються таким чином, що все твоє життя може змінити тільки одна чарка алкоголю, то задумуєшся чи справді це того варте. Всі ми герої – випити келих пива для хоробрості, для настрою, два, три…  зі словами, в які самі щиро віримо: “А що я? Я ж в нормі, я себе контролюю”. А потім доводиться змушувати інших брехати та маніпулювати їхніми цінностями.

Фільм просто прекрасний ще й тим, що він ніби  вивернутий навспак. Частіше за все у фільмах алкоголіки потрапляють в ситуації, коли вони когось вбивають, роблять якісь ганебні речі. Тут же навпаки герой рятує літак фактично керувавши ним в зовсім не стандартній ситуації буквально на інтуїтивних відчуттях. Але чи може ось такий ось щасливий випадок виправдовувати недбальство?

Гарна драма, сподобається любителям ріеліті фільмів та цікавих психологічних поворотів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.