Рекламісту про дизайн. Дизайнеру про рекламу. Сергій Пронін

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Книга потрапила до мого переліку абсолютно випадково завдяки своїй назві. Оскільки вона досить не велика за розміром, то і стала однією з останніх книг, які я прочитала в поїзді “Сімферополь-Львів”. Загалом дуже непогана книга, книга зібрання роздумів дизайнера, який вже тривалий час працює в рекламі.Підходила без великих очікувань, а тому і не отримала жодним чином ніяких розчарувань.

По структурі та стилю написання книга більше нагадує гарно відредагований блог, із якого просто вибрали кращі пости на задану тему. В жодному разі викладена інформація не претендує на повноту чи високий рівень структурованості. Мабуть найбільш точно це можна назвати просто авторським чтивом на тему дизайну в рекламі, і власне що чтивом доволі гарно написаним та цікавим .

Сергій активно ділиться власними роздумами та досвідом (а він у нього багатющий) в декількох із сфер рекламного дизайну, та вказує на шляхи та засоби, які б могли спростити взаємодію рекламне агентство дизайнер. Загалом чимось мені ця книга дуже нагадує творіння Яни Франк “Щоденник дизайнера-маньяка”. Звісно, що вони різні. але стилістична подібність доволі помітна.

Загалом дуже непогане напірозважальне якісне чтиво для любителів дизайну. Цікаво, до речі буде і маркетологам та іншим, хто цікавить хоч трохи рекламою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.