Сарафанний маркетинг. Як розумні компанії заставляють про себе говорити. Енді Серновіц

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Вже той факт, що я порекомендувала цю книгу одному із своїх друзів, навіть не дочитавши, вже говорить про багато що. Насправді книга цікава, хоча … (я вас зараз здивую! :)) насправді не містить жодного нового прийому з маркетингу. Написана доволі легко, хоча всередині і було трохи абсолютно гумових абзаців.

Чим же вона така хороша? Правда написана на початку книги – там в чотирьох реченнях легко відображено всі основні правила маркетингу, а вся решта книга чудово систематизує можливі способи взаємодії із соціумом пояснюючи успішність одних методів та не успішність інших на основі найпростішої практичної психології. і хоча ніде в книзі не прозвучало це слово, але її безумовно варто прочитати всім хто цікавить або працює в області SMM.

Також поки що це єдина книга, яка потрапила мені до рук, яка пояснює як створити євангелістів власного бренд, та як підтримувати та розвивати їхнє комюніті. Оскільки такий тип маркетингу зараз хоча й знаходиться в затухаючому тренді, але для багатьох, хто займається специфічними областями маркетингу або піару, тут буде багато корисної інформації.

Поза спеціалістами рекомендую її також людям, які ведуть свій невеликий бізнес, який містить фактор новизни. Деякі із прийомів, які там описані допоможуть зекономити їм частину коштів на рекламі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.