Щоденник Керрі. Кендіс Бушнелл

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Щоденник Керрі

Мабуть немає дівчини в Україні, якій більше 18 років, і яка ніколи не бачила жодної серії культового американського серіалу “Секс і місто”. Образи Керрі, Саманти, Шарлоти та Міранди завжди переслідують дівчат у яких також збилась міцна компанія.

Книга весела, безтурботна, американська та правдоподібна. Підлітки, як і всюди в інших країнах, закохуються, роблять дурниці, п’ють алкоголь, вживають легкі наркотики та вперше пробують секс. Аел цю книгу відрізняє від інших унікальний стиль Бушнелл. Її вміння коротко подати суть ситуації зовсім під іншим поглядом особисто в мене викликає захоплення. Чого варті такі фрази, на кшталт:

Або для прикладу чисто жіноче: “Куховарити – це чудовий спосіб абстрагуватись від своїх проблем, до того ж це дає задоволення від завершеної справи. Ти відчуваєш, що зробив щось корисне, навіть якщо за кілька годин усі речові докази зникнуть”.

Ближче до кінця книги, все краще відчувається настрій, який передано в серіалі – дівчата стають більш розкуті, все менше зациклюють на питаннях сексу та стосунках, та все більше просто шукають себе, позбуваючись при цьому стереотипів нав’язаних суспільством.

Проскакують брутальніші фрази, на кшталт “Ти не шльондра. Байдуже зі скількома хлопцями ти спиш. Важливо як ти це робиш”. Які зважаючи на те, що це все ж жіноче чтиво, мали б викликати обурення, але насправді більше просто смішать та усміхають.

Книга чудово підійде для поїздів Львів-Сімферополь, Львів-Харків 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.