Slide:ology. Ненсі Дюарт

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Я не знаю жодної людини, яка б професійно займалась публічними виступами, і ніколи в житті не чула про це видання. Сказати, що книга Дюарт за останні кілька років стала “маст-рід” для всіх хто працює з презентаціями, це як не сказати нічого насправді. Бестселер, безліч перекладів. Загалом звучить цікавенько. Не правда?

Що ж, читати переклади – це часто даремна справа,і саме цю книгу хотілось прочитати в оригіналі. А головне побачити її в оригіналі, адже в книзі, в якій йтиме мова про презентації і сам дизайн має бути цікавим. Завдяки друзям в закордонні все це стало можливим.

Отож  книга однозначно не розчарувала. Чистий натхненний американський стиль, велика кількість практичних порад, неперевершений дизайн самої книги, хороший зв’язок із корпоративними потребами в презентаціях. Чудове поєднання проникливої філософії публічних виступів із прикладами застосування.Дуже багато незвичних аналогій, які навіть тренери рідко приводять при підготовці публічного спікерства. Для прикладу, рівень сприйняття презентації – як декорацій у виставі. І ще безліч таких маленьких знахідок протягом всієї книги.Але це і не дивно, що тренери рідко про таке згадують. Більшість людей, які зараз виступають публічно в Україні, роблять це просто жахливо. Тому при підготовці спікерів, треба пояснювати їм хоч якісь базові елементи. І мені чомусь завжди здається, що причина цьому криється знову ж таки в нашій освіті. Вона не вчить нас бути креативними під час наших невеликих перших спроб публічних виступів – представлення рефератів, курсових і такого подібного. Вона не вчить нас розповідати історії, провокувати людей до розуміння та до дії.

Мій улюблений шеф, дуже часто даючи інтерв’ю неймовірно надихає мене вчитись. Він пробує пояснити різницю між станом в нашій країні та країнах заходу та дуже далекого заходу, тим, що люди там набагато працьовитіші. Але мені здається, що ще одною частиною, чому на заході все не так “пічально” як у нас, є те, що там зовсім інша освіта. І справа не в тому чи вона краща, чи вона гірша. В нас людей вчать до працелюбства, але не вчать розкриватись, шукати натхнення та самовиражатись в роботі. Наша освіта не вчить людей суспільної відповідальності і не прививає думки, що навіть одна маленька людина може змінити все.

Саме для людей, які вірять в те, що навіть одна маленька людина може все змінити, може надихнути на вчинки та зміну точки зору, і є ця книга, яка допоможе вам зробити вашу історію зрозумілою та доступною для всіх.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.