Smart and Gets Things Done: Joel Spolsky’s Concise Guide to Finding the Best Technical Talent

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Невеличка і дуже вузькоспеціалізована книжечка про софтверні компанії. Загалом, якщо ви рекрутер, або що більш ймовірно – ваша дружина рекрутер, то говорити хто такий Джоель взагалі немає змісту.

Книга цікава, відчувається, що написана програмістом, бо більше потік думок, але доволі конструктивний. Абсолютно погоджуюсь з автором, що до бізнес-моделі – найкращі умови -найкращі програмісти – більше прибутку. Людина отримуючи комфортні умови праці набагато менше піклується про те, щоб отримувати високу зарплату. Адже і так значну частину часу проводить вона на своєму робочому місці, і там занчно в більші мірі відчуває рівень опіки роботодавцем.

І не кажіть мені, що то хардкор працювати у хіпівських умовах і так далі. Мені колись “пощастило” кілька зимових сезонів працювати майже не в опалюваному приміщені. Мотивація падає взагалі майже до нуля.

Дуже мене потішив розділ, у якому було описано процес інтерв’ю. Джоель вказав три задачі на написання коду, які він дає всім на співбесідах. Потішило, що дві з них навіть я могла розв’язати без проблем. Правда звісно це не показник, адже важливіше наскільки швидко мені вдалось написати це кодом.

Книга точно не належить до видань типу – як зробити, як провести чи як вибрати. Швидше це роздуми та ідеї, людини, яка досягла значного успіху в побудові софтверних компанії, та підбору персоналу для неї і навіть сам для себе намагається розкрити в чому ж тут секрет.

Рекомендую книгу всім, кому не байдуже  розуміння організації кращої командної роботи, організації процесу відбору талантів та їх функціонування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.