“Спокійно про це” о.Пйотр Павлюкевич

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

І хоча ця книга викликала резонансні обговорення ще на минулому форуму видавців, але до моїх рук вона потрапила лише чергвоій випадковості. Точніше випадковість спричинила виникнення бажання її прочитати.

Раніше завжди з деяким остарохом ставилась до книг, які написанні отцями чи мнахами. Мені завжди здавалось, що вони будуть занадто зарелігієзованні. Та в цьому випадку мене чекала приємна несподіванка.

І справа не в тому, що я повністю чи частково поділяю погляди, які представленні в книзі. Але сама по собі книжка і не пропонує якихось єдиних рішень, скоріше подає поживу для роздумів. Купу фраз та історій звідти стали крилатими, аля історія про те чому насправді треба одружуватись, що означає любити по-справжньому, чому любов починається із числа три. А закінчення книги і дає відповідь на головне запитання “Чому варто зберігати чистоту до шлюбу?”. Але і тут автор не дає прямої відповіді. А просто наводить дуже яскраву історію із життя.

Ще чомуьс згадалась історія звідти про те як завжди жити в мирі з дружиною, навіть якщо у вас у обох дуже сварливі та горді характери.

Рекомендую цю книгу всім закоханним в незалежності від того чи ви вже у шлюбі, чи ні, чи зберігаєте чистоту до шлюбу чи ні. Це буде просто дуже корисним моментом у стосунках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.