Стосунки нашого часу

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Як і будь-які інші стосунки, ці також почнуться із випадковості. Випадкове фото, випадкова зустріч, випадковий день. Насправді любов не можлива без випадковостей. І перші декілька днів ви не помічатимете різниці – ті ж самі обійми, ті ж самі поцілунки та задушевні розмови, все те ж саме, що і зазвичай. Лише потім через декілька днів, стоячи на вокзалі та обіймаючи цю людину, чітко відчуватимете – ось і у вашому житті з’явились вони – стосунки на відстані.

Чи то через присутність соц мереж, чи через доступність поїздів для студентів, але останнім часом все впевненіше стирається поняття відстані між двома близькими людьми. І все більше з’являється віри, що це не тільки можливо, а й абсолютно нормально любити ось так бачачи одне одного лиш декілька разів на місяць, чи то ще рідше.

І дивина з того. Ви починаєте називати розмовами бігле переписування в чатах, рахуєте час скільки ви зустрічаєтесь не думаючи про те, наскільки насправді рідко бачите одне одного. А потім комусь із вас вистачає сміливості та натхнення податись у мандри, придбати квитки на поїзд. Дивина з того, що скучаєте за тим, кого бачили вживу всього-то лиш декілька разів, а чомусь внутрішній голос переконує, що майже все життя знаєте цю людину.

З часом провідники починають вас впізнавати в вагонах, і багатообіцяюче кивати головою, ніби тихенько кажучи: «Так-так! Знаємо таких.» Аби все не здавалось таким не нормальним хтось із вас підрахує кількість годин скільки ви бачились вживу, та поділить на кількість днів з часу вашого першого поцілунку. Математика стане ще одним доказом, що у вас все як і у всіх. Адже ви бачитесь стільки ж само часу, скільки б бачилась нормальна пара, яка б жила в одному місті.

У вас з’явиться друга зубна щітка, яка отримає місце прописки у вашому рюкзаку, а для того аби втекти до коханої людини все менше і менше потрібно буде брати із собою речей. І в якийсь момент, повертаючись у своє рідне місто, прийде відчуття, що ви так і не повернулись додому. Адже дім – це для вас там, де засинаючи ви зможете обняти кохану людину. Адже дім там, де ваше серце.  Просто майте сміливість повірити в це.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.