Сирія, не просто ще одна країна

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

На нашій планеті не мало не багато на даний час близько 193 незалежних країн, 16 ще невизнаних, та біля 69 невизнаних територій. Я сама не є великим знавцем географії, та по-справжньому знаю хоч трохи щось лиш про ті країни, в яких мені доводилось побувати. А так до останнього часу більшість інших назв зливались для мене в одну, особливо , якщо мова заходила за африканські країни або ближній схід.

На TEDxLviv  у нас виступав сирійський оператор  – Ісмаїл Отталах, та розповідав про непросту ситуацію, що склалась у них в країні.

І ось минулого тижня мені цілком випадково потрапив до рук номер Корреспондента, і від початку до кінця я прочитала статтю у якій розповідалось про становище, що зараз панує у Сирії. Новини з далеких країн, завжди читається якось так – це далеко, і все до серця близько приймати не можна, адже воно просто може не витримати. Але вийшло так, що достатньо знати навіть опосередковано одну єдину людину жителя цієї країни, і Сирія, вже не просто ще одна країна.

Змінити щось навряд чи можна, але бути байдужим в такому випадку залишитись уже просто не можливою. Хто зна як би ми жили на планеті, якби у кожного було хоча б по одному другу із всіх193 країн?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)
Теги: ,

Дякуємо!

Тепер редактори знають.