Теплі історії до шоколаду. Надійка Гербіш

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

І хоча книга ця з’явилась доволі давно, але лише недавно я наважилась її придбати, та прочитати. Чому наважилась? Перша книга Надійки із цієї серії “Теплі історії до кави” вразила мене своїм рівнем душевного тепла, щирості та відвертості. Я читаю Надю в ФБ і дуже добре бачила скільки тепла та любові вона сама вкладала у цю книгу. Підбірка ж історій про шоколад робилась з якимось трохи поспіхом, і я дуже боялась розчаруватись у такій чудовій авторці.

Стандартно книга читалась в поїзді “Львів-Київ”, і спочатку я читала її досить скептично. Читала скептично аж до оповідання про подорож Стамбул. Тоді я зрозуміла, що може і готувалась ця книга трохи й в пришвидшеному темпі, але в неї є те, чого немає в багатьох інших книгах, – душа.

Думаю Надійка сама здогадувалась, що цю книгу будуть усі порівнювати із її попереднім творінням. Що ж ця книжка менш цілісна, і хоча усюди мелькає шоколад, але не він є все ж головною темою книги. Особливо мені запам’яталась остання частина книги про намистинки. В ній головна героїня дає маленькі рецептики щастя своїм подругам, в яких зараз чорні смуги в житті. Чудова підбірка юнацько-жіночої мудрості. Можна читати багато книг про успіх, але вони все ж написані здебільшого чоловіками. І в них так рідко хтось говорить як при отриманні всього чого хочеш в професійному плані, ще й при цьому повноцінно насолоджуватись життям та сімейним щастям. Навіть не так. Як не просто гнатись за своїми цілями, а й просто ще насолоджуватись самим процесом.

Чудова, душевна книжка. І хоча є люди, які пробують критикувати дані книги за приторність усіх історій, для мене вони стали маленькою затишною схованкою та джерелом справжнього жіночого натхнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.