Цирк Кобзова у м. Львів

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Цирк Кобзова

Я дуже давно не була в цирку. Дуже-дуже. Останній раз ми ходили туди ще з сестрою на виставу “Каракатук”, коли вона ще була не одружена. А зараз вже її малечі майже три рочки.

Отож коли випала нагода потрапити до цирку, я неймовірно зраділа. В силу своєї “львівськості” я звісно ледь не поїхала в будівлю цирку, яка на Городоцькій, і тільки завдяки щасливому збігу обставин, таки знайшлась куди насправді вартувало їхати.

Вже по приїзді виявилось, що ми не просто йдемо в цирк, а ідемо на шоу «MADNESS», яке позиціонує себе як одне з найбільш екстремальних в Україні. Що ж? Перша ж реакція – чудово! Та ще й на вході друзі пообіцяли, що розпилюватимуть жінку (небачила цього трюку вживу десь із семирічного віку).

Що ж було в результаті? Було багато енергії, було багато важкої музики та дівчаток, які танцювали. Сподобалось не все, але посміялась я достатньо. Зокрема мене потішили мега милі радіаційні клоуни. Спостерігаючи за їхньою роботою розумієш, що є просто талант від Бога – розважати людей.

Екстриму ж для мене було трохи все-таки замало. Жінку так і не розпилювали. Потішили дві повітряні гімнастки. Ніколи до цього не бачила вживу як виконуються такі трюки. Дівчатка молодці – гарно, технічно, справді красиво. Позатим ще сподобався приборкувач левів та тигрів, який виступав у другій половині вистави – красиво, артистично, і “Так!” він засовував голову в пащу лева. Трюки були шикарні. Але кицьок мені було таки трохи шкода. Для мене чи то лев, чи то тигр, все одно в душі то маленький котик.

Загалом вистава мене не налякала, але вона явно не для дітей. Деякі необачні батьки чомусь привели із собою своїх малеч, то коли по залу почали водити динозавра, довелось їх виносити із залу, бо що не страшно для дорослого, те страшно із дитячою уявою вперемішку.

 

Ось такі ось враження. Окрім самого цирку, в розважальному центрі доступно і багато ще цікавого, але оскільки ми були на вечірній виставі, то уже все закрилось. Як альтернатива походу в кіно чи театр дуже ок.

P.S. Думаю на великій сцені справжнього цирку все це виглядало б ще більш ефектно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.