Тут курять

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

На фільм я натрапила завдяки рекомендації Олі Ларіної, яку вона дала у одному із випусків своєї розсилки. І він чудово мені пішов під розмалювання Киюна, якого виграла на Кийдень. Якщо ж говорити про сам фільм, то він мені дуже сподобався.

Сюжет доволі не тривіальний розповідає про роботу одного із лобістів, який працює на виробників сигарет. Протягом фільму стається декілька перипетій, з яких він викарабкується та дуже елегантно обходить. Звісно, що кульмінація фільму настає в результаті не дуже позитивного зв’язку зі ЗМІ, які фактично обертаються крахом для кар’єри головного героя. Проте, він збирається із власними силами дає сам собі копняка та йде гідно із своєї посади в результаті помінявши просто галузь роботи. Піти гідно – це мабуть одне з того, що я справді поважаю.

Та фільм варто дивитись не заради того, аби вловити суть сюжетної лінії (так, ось такий рідкісний випадок :)). Його варто переглянути аби послухати як головний герой аргументує свої відповіді та вчинки, а також як він відстоює свою точку зору. В цей момент, коли я вперше звернула на це увагу, я щиро позаздрила. Я б теж хотіла вміти так ловити нюанси спілкування, та вміти так переконливо дискутувати. Чомусь згадалась клубна мафія, і є розуміння що цього трохи мало.

І хоча я сама далеко не прихильник куріння, а заборона на нього в закладах громадського харчування мене дуже потішила, але фільм подивитись варто. Під час фільму сам головний герой дає відповідь на запитання чому він займається саме цим – “Якщо ти можеш продати сигарети, то ти можеш продати все”. Недавно з @Rostyslav дискутували на тему, чи показником рівня професіоналізму є те, що ти не зважаєш на те, з яким матеріалом працюєш. Для прикладу, якщо ти професійний піарщик, то для тебе має мати значення чи ти працюєш в компанії цінності, якої поділяєш чи ні (для прикладу з якою політичною партією ти працюєш). Поза сумнівом це з однієї сторони цікаво працювати з тим, що суперечить певним загально прийнятим суспільством цінностями, але чи справді воно того варте?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.