Twiterevent 2013. Файне місто, файний івент

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

На минулих вихідних у Тернополі уже втретє відбувся твіттер-івент – подія, на яку з’їжджаються твіттеряни із усієї України, аби гарно провести разом час.

На заході такого типу, я була в Тернополі вперше. В попередні роки не доїжджала через те, що по вихідних постійно працювала. Незважаючи на це, в Тернополі бувала не раз, адже коліжанка нас часто запрошувала потанцювати танго в цьому місті.

 

Але давайте вернемось до події 🙂 Почався івент із кави в “Козі”, звідки ми пізніше перемандрували в будинок культури “Перемога”, де і відбувалась офіційна частина. Трохи моїх суб’єктивних вражень про виступаючих та їх доповіді.

Іван Паламарчук (@wedmid) розповідав про те, як правильно використовувати соціальні сервіси для промоції міста. Більше за все мені в Івановій доповіді сподобалась аналітична складова, спроба проаналізувати основні тенденції використання сервісів, а причини чому так все відбувається. Мене надзвичайно цікавить аналітика поведінки в соц мережах, тому я надіюсь з часом таких доповідей буде все більше.

Вразив мене своїм рівнем доповіді Анатолій Мельник (@anatoly_melnyk). Він розповідав про 5 ключових речей, які привели його до успіху. Це була доповідь в стилі TED, дуже особиста, побудована на власному досвіді, гарно структурована і дуже надихаюча. Мені в память особливо запала частина про виклики, що потрібно один раз зробити те, на що ти вважаєш, що ти сам не спроможний. І відчуття, яке ти отримаєш після того, як цього досягнеш – буде найкращим мотиватором в подальшому.

Тарас Демчук (@tdyoma) розповідав про роль гіперлокального ЗМІ. Хоча про досвід Тараса я чула не вперше, але цього разу я б особливо хотіла зазначити візуальний ряд, який підготував доповідач. Якщо не помиляюсь, то це вже була 5 чи 6 доповідь Тараса,на якій я була присутня. І цього разу мені сподобалось, що на екрані дуже лаконічно і дужу чітко була відображена історія, про яку розповідав Тарас. Приємно, що люди так ростуть в презентаційних навичках.

Були ще кілька виступів, найепатажніший мабуть був останній, коли нам намагались дуже не таргетингово продати додаток до андроїда AdKash. Виступ дав можливість позмагатись твітерянам у тролінгові – національному виді спорту серед блогерів.

Опісля офіційної частини було багато розваг – катання на ковзанах, боулінг, посиденьки в “Ноєвому ковчегу”, а на другий день твіттеряни їздили на бобслейну трасу в Кременець.

Єдиним мінусом події, я б назвала те, що було трохи замало можливостей для твіттерян познайомитись одне з одним. Варто було б трохи більше зробити перерв в офіційні частині, та можливо зробити тві-стіну, та кілька інших речей для офлайнового перетину людей.

Для мене було помітно скільки організатори вклали душі та важкої праці в роботу, і хоча були якісь недоліки, але я знаю на власній шкурі скільки треба докласти зусиль, аби домовитись про знижки та про спонсорство таких івентів. А саме на тернопільському івенті дуже багато речей для твіттерян були або безкоштовні, або доступні зі значною знижкою. І хоча, я не думаю, що халява рішає, але коил пр тебе потурбувались, це відчутно навіть на підсвідомому рівні. Спасибі за це велике!!!

Загалом подія на тверду 5. Залишила після себе купу приємних спогадів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.