#ukrtweet 2012

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Оце ж тільки сьогодні приїхали з друзями із Запоріжжя, де на цих вихідних відбувався баркемп #ukrtweet 2012.

Прочитала вже декілька звітів своїх друзів, наприклад Тараса Демчука.

Минулого року мене захопила ідея відвідати саме цей кемп, і цього року я її таки втілила в життя. Спасибі галужнетівським хлопакам, що потурбувались про те, де нам жити+чим доїхати 🙂 . Відколи ми почали організовувати події TEDx у Львові на кожен кемп їжджу, не лише щоб послухати доповіді та повеселитись опісля, а й з метою навчитись як робити такі великі соціальні події справді хорошими. Для мене дуже високу планку задали #iftwevent та #WSC-8 . Що ж до #ukrtweet , то він приніс досить різні враження. Для мене особисто було видно, що подія була організована з душею та до її організації докладено чимало роботи.

Було досить незвично зустріти твіттерян із усієї України, і дуже приємно побачити, що серед них також є хороші оффлайнові комюніті зі своїм стилем спілкування та звичками. І це насправді дуже круто! Бо мені це допомогло освіжити трохи мізки на рахунок ЦА, яка може бути в подій.

З доповідей сподобалось не усе. Деяким із них бракувало живучості, яскравості, та чогось, щоб запалювало та надихало. Було кілька хороших технічних доповідей, які я, як людина якій часто приписують якісь SMM-навики (з незрозумілих мені причин) оцінила і залайкала. Звісно не могла мені не сподобатись доповідь про твіттер та секс. І сподобалась насамперед тим як вона була викладена – натхненно та рішуче, що не могло не потішити 🙂 Спасибі @ivettar за це : )

Друга половина конференції була присвячена питанням організації івентів. Виступали організатори твіівентів різних міст – і ось тут я вже була сама уважність. І хоча з частиною організаторів, я була знайома до цього, все одно багато чого було для мене цікавим.

Після конференціальна частина також була добре організована – S&L в хорошій кав’ярні з конкурсами та розвагами (виграла таке омріяне мною йо-йо – власне дитяче колись давно загубила 🙂 ). І наприкінець – вечірка в одному із клубів. Дабстеп мене особисто просто порвав 🙂 . Думала Галужнет рознесе цей клуб – але на щастя всі лишились живі 🙂

І накінець кілька зе бест моментів із подорожі:
1) Ранкова кава із кримськими (тепер уже! 🙂 ) друзями 🙂 Іринці окреме спасибі за ранковий позитив 🙂
2) Йо-йо !!! :))
3) Твіттер+секс
4) Розвіртуалення з @mvsnotes, @vitaliusbiz та @ivettar, а також знайомство та взаємне зафоловлення зі всіма іншими : )
5) Пуфіки
6) Квест, коли вся моя рука була в яйці і муці 🙂
7) Галужнет – завжди і всюди: і вареники чи пиво пізно вночі, чи ранкова кава, яка бралась для мене невідомо звідки + мафія з СБУ + дабстеп (!!!) + www.скільки-….com (:)) + експромтований флешмоб вже перед самим відїздом + бульки + все-все-все :))

Загалом – їздіть на твіівенти – це дуже весело! І до зустрічі на #cvtwevent вже 31 березня 🙂

Автор фотографії: Тарас Демчук http://dyoma.pp.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.