UX Design for Startups. Marcin Treder

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Невеличка книга написана польським стартапером Марчіном. Натрапила я на неї десь випадково в інтернеті (здається в твіттері). Назва мене заінтригувала, тим більше що якісне англомовне чтиво я дуже люблю.

Чесно кажучи, я очікувала від цієї книги трохи іншого, а ніж вона містила насправді. Ця неточність виникла через те, що я протрактувала слово “Дизайн” в значно вужчому розумінні, а ніж це зробив автор. Загалом думала буде якийсь цікавий мануал про те, на що варто звернути увагу створюючи дизайн для продукту, який вперше виходитиме на ринок.

Однак Марчін протрактував це слово більш широко –  як спосіб вирішувати проблеми користувачів. Ця книга мені якось так приємно читалась в перемішку з шедевром Алана Купера, так що вже вибачайте, якщо поплутаю ідеї 🙂 Продукт, який розвивав Марчін – це набір інструментів для створення швидкого мокапу. Недавно перечитувала книгу Rework (цього разу вже мовою оригіналу). Так ось там був дуже хороший принцип успішного стартапу – якщо хочеш досягнути успіху, виріши проблему, яка вже зараз є у тебе. Адже в такому випадку ти найкраще розумітимеш потреби користувачів. Стартап Марчіна власне такого класу. Проте він розуміє також, що потрібне більш різнобічне розуміння потреб клієнтів, і саме про їх виявлення частково ця книга і розповідає.

Гарно почитати собі цю книгу, коли починаєте свою нову справу, та намагаєтесь зрозуміти, що саме потрібно вашому клієнту. Чомусь тут згадуються розповіді, коли девелопери видумають багато різних цікавих фіч, а ось кінцевому споживачу то насправді потрібне щось набагато простіше.

Книга розповсюджується в Інтернеті безкоштовно. Знайти її можна ось за цим посиланням: http://uxpin.com/upload/ux-design-for-startups-marcin-treder.pdf

Приємного читання! 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.