Вартові легенд

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Потрапила випадково на цей мультик, бо це був один з походів в кінотеатр з кшталту, що буде йти на те й підемо. І хоча вибір був ось такий випадковий в загальному мультфільм мене порадував.  Симпатична легенда про кількох героїв – Зубну Фею, Великоднього Кролика, Санта Клауса та якогось незрозумілого золотистого чоловічка, який дарував діткам сни.Частина героїв як ви вже зрозуміли американізована, але загалом вони всі зображені досить позитивно. Єдиним невеликим мінусом мультфільму я б назвала те, що Санта Клаус говорить у мультфільмі в українському перекладі суржиком. Це доволі стильно звучить, але загалом не дуже зрозуміло навіщо це зроблено.

Основна ідея фільму – коли ти знаєш свою серцевину, своє істинне покликання, ти отримуєш невичерпне джерело сили та натхнення змінювати світ на краще. В мультфільмі свою серцевину шукав казковий герой Джек Холод, і таки її знайшов в кінцевому результаті врятувавши світ.

Мене  як дорослу людину це й же мультфільм заставив задуматись, а чи в кожному із нас є така серцевина? Чи справді ми більш придатні виконувати одну роботу, а не іншу? Чи здібності це вроджені, чи їх можна набути? І головне питання, про яке я думаю вже останній тиждень – а що якщо в людині немає нічого особливого? Що як вона звичайна і пересічна, середньостатистична?

Загалом гарний милий мультик, ідеально підходить для сімейного перегляду в часі новорічних та різдвяних свят.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Читайте також:

Дякуємо!

Тепер редактори знають.