Великолепные мероприятия. Александр Шумович

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Цю книгу подарував мені магазин kniga.biz.ua, який поступово і впевнено мене ось такими подарунками привчає читати хороші книги. Насправді книга, потрапила мені до рук не вперше. Запримітивши її на TEDxKyiv прочитала майже половину її на покеті, але потім так і не дочитала.

Що ж про саму книгу. Книга не погана. Незважаючи на мій скептицизм до вітчизняних авторів, які намагаються творити в сфері бізнес літератури. Відчувається в стилі велика доля практичного досвіду, що іде за кожним словом. Я б не сказала, що книга відкрила мені Америку, досить багато речей є банальними та кеповими, але (!), і це дуже важливо було саме для мене. Оскільки мій досвід івент менеджменту дуже емпіричний, то для мене було дуже важливо отримати для себе підтвердження, що деякі мої внутрішні здогади правильні. Багато речей, які я раніше розуміла на рівні інтуїції, знайшли нарешті нормальне логічне підґрунтя. Чому це важливо? Коли працюєш в команді, яка має обмежені ресурси, потрібно правильно і логічно пояснювати мотивацію тих чи інших своїх дій.

Скажемо так, у книзі дуже добре викладена практика організації івенту. І чомусь я переконана, що якщо б ви ніколи не організовувавши до цього заходів, організували би захід крок за кроком по цій книзі, він би неодмінно у вас вдався.

Є багато штук, які, на жаль, можна втілити тільки коли підходити до організації подій справді професійно. Мова йде для прикладу про детальний план в сам день проведення події, для кожної людини зокрема, про мотивування команди, правильність логістики. Досягнути такого у волонтерських та неприбуткових командах можна, але досить складно. і головне не дуже зрозуміло, чи справді потрібно. Адже в порівнянні з прибутковим чи піар заходом, такий тип подій як ніякий інший направлений на розвиток стосунків між людьми. І тому надмірна формалізація, може зменшити вплив організації івенту на побудову команди.

Загалом, книга мені сподобалась – легкий доброзичливий стиль, правильно постановка бізнес культури. Десь на 7/10. Рекомендую прочитати всім, хто коли-небудь займався проведенням івентів або планує цим зайнятись. Імхо, але цікавою вона буде і для всіх інших. особливо для тих, хто уявлення взагалі немає, як організовувати заходи.

P.S. Львівянам-твіттерянам можу позичити почитати.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.