Vintwevent #2 – контент понад усе!

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Минулого тижня у славному місті Вінниця відбувся вдруге Vintwevent. На перший мені не пощастило потрапити, оскільки минулого року щосуботи вела декілька пар в рідному університеті. Але відгуки про нього були дуже схвальні. До того ж я ніколи не бачила знаменитий в межах України вінницький фонтан. Хоча я і бувала у цьому місті на TEDxVinnytsya, але тоді було вже холодно і фонтани не працювали.

Що ж мої враження про івент дуже позитивні! Часто в межах організаторських кіл доводиться чути фразу, що організовуючи будь-яку подію слід насамперед подумати про контент, а потім вже про печеньки та все інше. Для мене Vintwevent саме став такою подією, де контент був понад усе. Якщо в двох словах – давно я не чула такого розумного та незвичного виступу про твіттер, як спіч Максима Зотова. Якби я була в своєму колі TEDx-терів, то точно б сказала, що в цієї людини є високі шанси дорости до рівня TED. Але не будемо так 🙂

І що справді приємно – подія не стала місцем для театру одного актора. Усі спікери були колоритними, дотепними та інформативними. Чомусь тут взагалі не було вже звичних для баркемпів (особливо останнім часом) доповідей “про котиків” і тому подібно. Все максимально конструктивно та чітко.

Після офіційної частини ми ще погуляли (особливо було приємно побачити @t_mendeleeva), повтикали на фонтан, подивились на Дні Європи, що саме проходили в Вінниці, і ще забігли на афтепаті, яке відбулось в пабі Beer&Blues.

Офіційний звіт організаторів: Vintwevent 2013

Моя презентація на Vintwevent 2013 – Як подорожувати розумніше

Facebook Comments
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.