Візуальний молоток. Лаура Райс

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Візуальний молотокВперше про Лауру я почула після її приїзду із семінаром в Москву. Про неї гуділи всі московські твітеряни, яких я фоловлю. Тоді дуже схвально про неї відгукнулась Інна (@businesspr), а її думку я дуже сильно поважаю та прислуховуюсь до неї.

Отож недавно вибираючи книги для подарунку одному із друзів мою увагу і привернула нкига Лаури, а коли побачила яку смішну ціну вона коштує в електронній версії – незадумуючись купила. І ні трохи не пожаліла. Книга варта не тільки потрачених на неї грошей, а й набагато більше. Загалом корисної літератури по брендингу не так вже й багато.

Фразу “Диференціюйся або помирай!” мабуть знає кожен маркетолог, а кожен стартапщик знає, що якщо його сервіс не надто інноваційний, то найстрашніше питання, яке він почує від потенційного інвестора – “Що ж відрізняє ваш сервіс від інших?”. Так ось, поки більшість бізнесменів чи маркетологів бються над тим як сформувати унікальну торгову пропозицію для свого продукту, Лаура пропонує дещо інше. Вона пропоную говорити до покупців не тільки словами, а й візуальними образами, які несуть набагато більшу емоційну складову, а ніж слова.

В цій книзі ви зустрінете дуже чіткий і структурований аналіз сотні кейсів використанні візуалізацій для бренду, і мова буде йти не тільки про логотипи, а й про рекламу, використання знаменитостей в рекламі, особливості використання тварин при створенні логотипів для брендів.

Читалось все майже на одному диханні. Дуже рекомендую прочитати цю книгу дизайнерам-логотипщикам, маркетологам та розробникам брендів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.