Влийте в неї своє серце. Як чашка за чашкою був побудований Starbucks. Говард Шульц

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Влийте в неї своє серце

До того як починати читати цю книгу, я, мабуть як і кожний смертний, чула про Starbucks. Однак для мене цей бренд швидше асоціювався з хорошою якісною кавою to-go. І диференціюючий елемент, я бачила саме в останньому, тобто в можливості піти гуляти з цією кавою. Читаючи книгу, я зрозуміла наскільки справді власникам залежало на тому, аби познайомити якомога більше людей із тим, що таке справді якісна кава.

В загальному враження – просто чудові. Говард дуже влучно та цілісно розповів про історію творення цієї компанії. Я, мабуть, вперше в житті задумалась над тим, що бізнес варто розвивати оскільки ти хочеш поширити власні цінності. Стилістика книги приємна та доцільна. Це не перша книга такого типу в моєму читацькому досвіді. Колись в моїй е-бібліотеці були спогади й інших СЕО – Джека Уелча (General Electrics) та Невіл Ісделл (Coca-Cola).  Книгу про Starbucks відрізняє майже повна відсутність надто сильного заглиблення в стратегічні деталі, що робить її більш зрозумілою для такого не підготовленного читача як я.

Особливість цієї книги – постійно хочеться кави поки її читаєш. І не будь якої, а саме тієї, із своєї улюбленої кав’ярні. Але моя улюблена кав’ярня зараз знаходиться за більш, а ніж 500 км від мене.

Рекомендую не тільки тим, хто любить почитати бізнес літературу, а й просто любителям хорошої кави. Вам сподобається! 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.