Всесвітня війна Z

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Всесвітня війна Z

“Нарешті вони зрозуміли, що потрібно людям”  – десь такі коментарі я чула про сам фільм до того як на нього потрапила. Якщо ви любитель романтичних комедій чи арт-хаусного жанру, то вам живеться набагато простіше, адже новинки зняті в цих стилях з’являються чи не щотижня. І все набагато складніше, якщо твій улюблений жанр – фільми-катастрофи. Адже їх знімають надзвичайно мало (думаю здебільшого через те, що на це потрібний великий бюджет). Хороші фільми, такі як “Штамм Андромеда” чи “Земне ядро” взагалі можна на пальцях обох рук перерахувати.

На щастя, таки сталось – фільм “Всесвітня війна Z” – чудовий ефектний фільм в стилі катастрофа. Правдоподібна місцями страшнувата історія без явного хепіенду. І навіть присутність Бреда Піта не зіпсувала цей фільм. Його образ достатньо гармонійно вписався в загальний сюжет. Професійна достойна робота.

З того що сподобалось? Динамічний характер фільму. Немає затягнутого вступу, і закінчився фільм, якось теж так доволі несподівано. Реалістичність. Деякі із голівудських фільмів страждають на створення ідеальних ситуацій у фільмі, створення хепіендів в розвитку всіх сюжетних ліній. У фільмі “Всесвітня війна Z” хоча звісно теж не без неймовірних ситуацій, але тут люди шпортаються, помирають і інколи доводиться ситуацію розрулювати з того, що є а не з того, що планувалось на початку.

Динамічний фільм із яскравим сюжетом. Рекомендовано для перегляду удвох. Заборонено для перегляду вночі та наодинці, гадаю, що вам насняться одні кошмари після такого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.