Ви повинні бути багатими. Чому? Дональд Трамп. Роберт Кіосакі

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Доволі давно це було, коли я вперше почула про цю книгу. Пам’ятаю я тоді прогулювалась по львівському книжковому форумі, а пані оголошувала, що ось на такому-то стенді продається така ось книга. Мені добре тоді в пам’ять запало оголошення про іншу книгу Роберта Кіосакі “Багатий батько, бідний батько”. І ще тоді я подумала, що ці книги точно не для мене. Взагалі допоки Сергій Пішковцій на першому iftwevent не сказав кілька хороших слів про книгу “Rework“, а Вадим Цісельський не подарував мені книгу “Багатий батько, бідний батько”, я була твердо переконана, що бізнес-книги не для мене.

Чому я тоді так думала? Ні, зовсім не тому, що думала, що бізнес, це не для мене. Швидше я не розуміла, наскільки зрозумілу та просту бізнес модель можуть ускладнити люди. Помилялась 🙂

Книги ж Кіосакі та Трампа, чомусь в моєму уявленні довгий час в’язались із якимось типом шарлатанства, та вмінню наживатись. І знову я помилялась )

Якщо ж нарешті сказати кілька слів про саму книгу, вона досить цікава та мотивуюча. Звісно автори дивляться на світ через створенні ними раніше на практиці парадигми, але навіть якщо відкинути це все, в книзі є що почитати. Розповідь про двох людей, які справді зробили себе самі. І якщо в Дональда, батьки були багатими, та дали йому хороший старт, то Роберт таки справді здобув усе, що в нього є зараз силою своєї волі та силою свого бажання, і знову ж таки праця-праця-праця :). Коли порівнюю цих двох людей, то розумію ще одну причину, чому потрібно працювати та розвиватись, аби дати хороший старт своїм дітям.

Про що ж ця книга насправді? Якщо ви хочете бути багатим, необхідно вчитись і працювати. Як писав Трамп, навіть коли він втрачав усе, він просто продовжував працювати все наполегливіше, і знову добивався успіху. Життя закінчується лише тоді, коли ви вирішите здатись.

Цікавий погляд також на час та гроші. Ми хочемо стати багатими і тому досить завзято б інвестували б кудись гроші, аби жити собі потім на відсотки. Загадка полягає в тому, що щоб стати насправді багатим, потрібно інвестувати не тільки гроші, а й власний час. Власний час для того аби краще розуміти куди та навіщо інвестувати.

З того особливого, що мені ще сподобалось, це інший погляд на франшизи та мережевий маркетинг. Всі ми зараз плюємось чуючи навіть просто словосполучення “сітковий маркетинг”, бо в нас в голові він дуже пов’язаний з фінансовими пірамідами. Хоча якщо подивитись насправді більш широко елементи мережевого маркетингу присутні в дуже-дуже-дуже багатьох як онлайн, так і офлайн проектах, і реалізовані на основі системи рефералів. Кіосакі же вказує на те, що взяти участь у франшизі чи в мережевому маркетингу – це чудова можливість навчитись законам бізнесу. І я тут з ним абсолютно погоджуюсь. Спробуйте і ви подумати про це в такому ключі! 🙂

Гарна книга про мотивацію. Варто її читати, коли здається, що весь світ проти тебе, і що нічого не складається. Розумієш, що просто варто продовжувати працювати )

P.S. Можу посперечатись, що точно знайдеться одна людина, яка прочитавши цей пост подумає: “Та ні. Не хочу я бути багатим. Навіщо мені це. Я хочу … мати можливість подорожувати/бути коханим/мати багато діток і т.д. (виберіть потрібне)”. Але насправді ж одне іншому зовсім не заважає, і навіть навпаки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.