Вирішила читати цю книгу, бо вона в свій час мала досить хороші відгуки в Твіттері. Багато хто говорив, що саме ця книга перевернула їх сприйняття маркетингу. Цікаві відгуки, які заохочують дізнатись, що ж там під обкладинкою.
А під обкладинкою виявився досить якісний контент якраз того гатунку, який я люблю – багато фактів та цікавих теорій, які засновані на цих фактах, та звісно хороша дрібка досліджень з соціальної психології, які допомагають карще зрозуміти не тільки, як саме ця реклама працює, а й чому вона працює. По стилістиці ця книга дуже нагадала мені “Buyology. Захоплююча подорож в мозок сучасного користувача“. І це добре, адже остання мені сподобалось.
Що тут відмінного між цими двома книгами? Якщо Buyology наводила ряд наукових фактів та досліджень, які краще допомагали зрозуміти вже існуючу поведінку користувача, та пропонували певні поради для певних ситуацій, які б змогли підвищити продажі, то в книзі “Взлом маркетингу” автор на основі фактів та досліджень доходить до висунення теорії “імпліцитних цілей”. Саме на основі цієї теорії він пояснює ефективність чи неефективність певних маркетингових кампаній, а також відгук користувачів на ті чи ініші ідеї.
Цікаво почитати не лише маркетологам, а й прости пересічним покупцям, аби під іншою точкою зору подивитись чому ми вибираємо одну товари, а не інші.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.