“Я не знаю як вона робить це”. Огляд фільму

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Я не знаю як вона робить це

Прочитала про цей фільм в книзі “Включайся” Шерил Сендберг, яку зовсім недавно дочитала. Ідеї книги мені були дуже близькі, і тому випадково натрапивши на згадування про цей фільм вирішила його переглянути.

Фільм задумувався авторами як комедійна стрічка, але навряд чи вам дуже захочеться сміятись із моментів, які зображені в фільмі. Якщо ви жінка чи дівчина, які вже встигли трішки пожити сімейним життям, то в головній героїні ви побачите себе. Своє прагнення зробити все ідеально, встигнути всюди, зробити всіх щасливими. Побачите своє прагнення бути ідеальною для всіх – для батьків, боса, чоловіка, дітей. 

Якщо ви до цього не читали Сендберг, то до вас прийде дуже несподіване полегшення та усвідомлення. Усвідомлення того, що коли щоразу тебе запитують, як ти встигаєш із всім упоратись, усього досягати, тобі дуже глибоко в душі хочеться сказати – “Я не встигаю і зовсім не можу із всім впоратись”.

В моєму особистому житті були різні періоди із різним ступенем навантаженості. Якщо відкинути юність (тоді здавалось, що організму взагалі не потрібно було спати), то мабуть найскладніший період для мене в житті був минулого літа, коли поєднувала щоденні курси при одній із компаній із повним робочим днем в іншій. І так 5 днів на тиждень. І як справжня галичанка ще поралась між цим всім по квартирі.

Мене вразила головна героїня. Насамперед своєю здатністю мовчати (я в багатьох сиутаціях, в які вона потрапляла вже б давно втратила самовладання) та своїм вмінням любити. Може і простіше піти від свого чоловіка до іншого, який ніби-то більше розуміє твої карєрні прагнення. Але для головної героїні це не вихід. Як і не вихід кинути кар’єру заради сім’ї. Якщо є прагнення і до одного, і до другого, і навіть якщо не вдається все ідеально поєднати, все одно варто пробувати.

Може у таких жінок як головна героїня не завжди ідеальна зачіска, пиріг куплений в сусідньому магазині та єдина чиста блузка у всьому гардеробі. Та вони живуть своє життя так як його бачать, в найкращий спосіб, на який здатні. Як писала Шерил Сендберг у своєму зворушливому пості про смерть чоловіка, що найсильніша молитва це: “Не дай мені померти, поки я ще жива”.  Життя раз, наше життя раз і тільки від нас залежить наскільки великий та смачний (хоч можливо і не ідеальний) шматочок ми зможемо від нього відхопити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.