Трохи менше року тому я вирішила собі купити Kindle. В мене вже колись раніше була електронна книжка Pocketbook, та з купівлею iPad Mini я зовсім перестала нею користуватись, і зрештою вона перейла моїй мамі. Цього разу я надумалась купляти Kindle з декількох причин:
- Читати з нього не так не корисно для очей, як з iPad-у. Ще маючи попередню книгу я оцінила наскільки легше для очей протягом довгого часу користуватись такими типами екранів, і так набагато легше “потонути в книзі”
- В моделі, яку я вибрала, була підсвітка екрану. Для мене цей пункт був дуже важливий, оскільки дуже часто я читаю в умовах недостатнього освітлення, а інколи взагалі полюбляю читати в ліжку, а чоловік в цей час може взагалі спати, і вмикати світло зовсім недоречно
- Я дуже хотіла розвинути в собі звичку читати англійською. До того як я придбала Kindle в мене швидкість читання англійською складала ~20 середніх сторінок в годину. Українською я читаю ~50 сторінок в годину. Хотілось би одного дня ці показники зрівняти 🙂
- З Kindel-ом можна читати книжки, і не думати, що з ними робити після прочитання (це не зовсім моя думка, але я впринципі бачу в ній логіку)
І так далі 🙂 На те, щоб мати електронну читалку є багато причин, однак одним з основних факторів, які мене раніше зупиняли від придбання Amazon Kindle, це те, що всі книги, які б я хотіла прочитати потрібно було б купляти, і реалії цінової політики на Амазоні такі, що книги в електронній версії часто коштують всього лиш на кілька фунтів (інколи всього лиш на 1£) дешевше за нові паперові книги. Часто буває так, що можна купити користовані книги дешевше, а ніж електронні книги для Kindle.
Одного дня ці мої вагання розвіяв Володя Агафонкін, розказавши мені, що на Amazon часто бувають знижки на книги, і що варто створити собі список книг на Amazon та час від часу перевіряти його і можна помітити таким чином, коли будуть знижки на ті чи інші книги. Amazon навіть сама допомагає ідентифікувати чи на книгу є зараз знижка, ось для прикладу кілька книг із мого теперішньго списку:
Як можна помітити знижки бувають різні – великі і маленькі. Найбільші знижки можна мати, якщо книга знаходиться в щоденному розпродажу, для прикладу мені вдалось так купити ось цю книгу:
В щоденному розпродажі книги міняються щодня і ціни зберігаються такими протягом 24 годин. Зазвичай усі книги, які в цьому розпродажі продаються за £0.99.
Також на книги може бути хороша знижка, якщо вони потрапили до місячного розпродажу (зазвичай ціни на такі книги від £0.99 до £1.99). Що зручно, що якщо вже історія покупок книг для Kindle, то на сторінці місячного розпродажу книжок є окрема секція, де алгоритм Амазону на основі попередніх покупок намагається підібрати ті книги, які є зараз на розпродажі, і які були б цікаві мені. Для прикладу ця секція в цьому місяці для мене виглядає так:
Правда для мене вона так виглядає після того, як я вже купила собі 3 книги, які мені Amazon піказав у цій секції, а саме Hooked: How to Build Habit-Forming Product та Measure What Matters: OKRs: The Simple Idea that Drives 10x Growth, які вже давненько в мене були в “Want to read” на Goodreads, та So Good They Can’t Ignore You тому що просто сопдобались і відгуки на неї і сама тематика книжки.
Назагал я дуже задоволена своїм придбанням Kindle, тому що з ним я справді почала більше читати англійською, що мені особисто дуже подобається (насправді в мене дуже багато днів, коли я б із задоволенням забила на усі to-do в своїй голові та своїх списках і єдине, щоб я робила, це читала б весь день шкода, що це дуже-дуже-дуже рідко можливо).
Дякуємо!
Тепер редактори знають.