Як люди думають. Дмитрій Чернишев

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Як люди думають

Загалом останім часом я все скептичніше починаю ставитись до бізнес-книг. Мабуть, після якоїсь кількості прочитаних книг справді стає складно знайти в них щось нове. Здається, що кожна друга книга по позиціонуванню, це на інший кшталт переписана “Фіолетова корова”, а після “Ніколи не їжте самі” читати щось інше по нетвокінгу це ніби перечитувати ту ж саму книгу. 

І тому я зовсім не сподівалась, що за обкладинкою книги під назвою “Як люди думають” мене може чекати щось цікаве. І була приємно вражена тим, що помилилась. Загалом мене ця книга зацікавила насамперед як дуже здаля дотична до UX, яким по роботі сильно цікавлюсь останнім часом.

Що ж від книги складно відірватись 🙂 Окрім того, що вона намагається структурувати те, як люди думають (і автору це доволі не погано вдалось), ця книга робить навіть більше. Вона заставляє вас самих думати. Ось так по-справжньому, коли не просто треба мислити звичними для себе способами, а шукати інші рішення не стандартними для себе підходами.

Останнім часом, коли й десь виступаю та щось розказую (якщо чесно правда останнім часом геть не тягне до публічності) досить часто основним месенджем моїх виступів стає – “Думайте! Не лінуйтесь думати!” . Я справді вважаю, що головні проблеми в житті людини починаються тоді, коли вона перестає думати власною головою, та починає перекладати відповідальність за свої рішення на інших. І якщо друга частина цього переконання ніяк не стосується цієї книги, то ось перша ніби і є однією з проблем, які ця книжка прагне вирішити.

Загалом, думайте – це не тільки корисно, а й неймовірно цікаво! )

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.