Земля після нашої ери (фільм)

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Земля після нашої ери

Один із найбільш рекламованих фільмів кінця весни 2013 року. Тому очікування до фільму звісно ж були високі. А ось із враженнями не зовсім склалось.

Сюжет доволі непоганий, але достатньо лінійний та без неочікуваних поворотів. Як-то кажуть, про все про що розповідала реклама все і буде. Очікуваний хепіенд, хлопчик змужнів і довів, що він справжній чоловік. Зважаючи на трагізм ситуації, в якій розвивається сюжет (розбився корабель, все так трагічно і т. д.), гумору у фільмі ви не побачите. Що сподобалось? Картинка, спецефекти, деякі із технологій, які були візуалізовані, такі, що їх в майбутньому досягне людство.

Основна ж ідея фільму – страх та те, наскільки він справжній. Десь приблизно в цьому постері і виражено єдину не заяложену думку, яка пробігала у фільмі:

Земля після нашої ери

На всяк випадок переклад: “Небезпека – це реальність, страх – це вибір”. Ідея непогано сюжетно обіграна. Але якось цього для повноти сюжетної лінії було замало. Адже набагато цікавіше питання страху обігране в тому ж самому “Володарі Перснів” (хоча звісно там ключовим питанням – було питання розумної влади та правильних життєвих цінностей).

Гарно підходить на один раз піти подивитись з дівчиною/хлопцем в кіно. Дивитись на малому екрані взагалі немає змісту, сюжет не настільки захопливий, а спецефекти оцінити буде тоді складно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.