Згадати все

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Згадати всеПобували на цьому фільмі на День Незалежності. Клас! Саме те чого і очікувала – багато екшену та поворотів сюжету. І так, я бачила фільм з Шварценегером. Але це було так давно, що тонкощів сюжету взагалі не пам’ятаю. Тому і цей фільм був цікавий і все для мене було несподіваним.

Мені загалом шалено подобаються фільми – логічні загадки: від класики “Амелі” та “Дуже довгих заручин” до “Початок”. Це жанр фільму, який взагалі мабуть не заставляє скучати, адже сюжет ніколи не нагадує класичне мило, і ти навіть в самому кінці фільму десь з імовірністю 40% очікуєш зовсім іншого завершення.

Тема реальності та другої реальності загалом. хоч і заїжджена, але для мене досить цікава. Оскільки в фільмах, можливо вона себе вже довичерпує, але якщо спробувати накласти на себе непевність в тому, що все що навколо справжнє, мозок може почати генерувати припущення у напівбожевільному режимі, а може й дозволити думати більш широко – це вже від вас залежить.

Якщо ж вернутись до фільму – дуже раджу, але! Не передивляйтесь перед цим фільму із Шварценегером, не йдіть для того, аби порівнювати їх між собою. Для чого самим в себе забирати задоволення? 🙂

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.