Гравітація – фільм для тих, хто марить небом

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Гравітація фільмМайже усі навколо говорять про цей фільм. Комусь він дуже подобається, а хтось пише та говорить, що це одне з найбільших розчарувань. Цікаво було глянути на кінострічку, яка залишає людей настільки не байдужими.

Прийшовши в кінотеатр (порадили якщо дивитись цей фільм, то постаратись його подивитись в IMAX), я одразу помітила деякі відмінності. Стрічка в прокаті в Україні вже не перший тиждень, та і була в кінотеатрі я в післяобідню пору, але був досить повний зал. Але не це мене здивувало. В залі сиділа дуже різношерстна публіка. Були люди мого віку і трохи молодші, але досить значну частину залу складали люди яким за 40, і було десь з десяток людей, яким навіть за 60. Можу припустити, що всіх нас притягнуло одне і теж бажання – побачити космос. Єдине місце, в яке ми прості смертні поки-що не можемо потрапити, навіть якщо нам би видали візи.

Десь через 5 хвилин після початку показу в залі запанувала абсолютна тиша. Було б чути як муха летить, але мух не було. І протягом всього фільму така тиша і зберігалась, не було чути, аби хтось товкся на кріслах, коментував, кілька разів кілька людей (я в тому числі) за весь фільм засміялись, але це мабуть все. Коли вже фільм завершився, і поведінка головної героїні насправді вийшла вже повністю за межі реальності, все трохи змінилось.

Я залишилась повністю задоволена фільмом. В своєму жанрі для мене це просто шедевр. Я щиро заздрю Сандрі Балок, що саме їй дісталась така роль. Це буде одна із тих ролей, за якою її запам’ятають на десятки років. Це дуже доросла роль, неймовірно складна і головне дуже вдало зіграна. Здається ми матимемо її в кандидатах на Оскара цього року.

Багато хто закидає фільму надмірну одноманітність, через невелику кількість акторів, які взяли участь в стрічці. Але мені чесно кажучи байдуже скільки людей, головне про що та як. Ще чим мене підкупив цей фільм? Своєю неповторністю. Так, фільмів про космос знято чимало, але немає таких, які зняті з таким же правильним відчуттям страху перед тим безмежжям.

Як і будь-який інший фільм, цей дарує насамперед емоційне задоволення. Якщо комедії дають багато позитивних емоцій, детективи та історії із цікавими сюжетами дарують інтелектуальне задоволення, то цей фільм подарував просто неймовірну справжню емоцію відчуття перебування там, на орбіті.

Для того, щоб відчути як воно там. Там, де немає повітр’я, де немає тиску, де неймовірно виглядає світанок. Для цього мало показати лише зірки в 3D, для того треба прожити там життя, що і дозволяє зробити цей фільм.

Однозначно впевнена, що сподобається усім, хто як і я марить небом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.