E-mail маркетинг. Вичерпна інструкція. Дмитрій Кот

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

E-mail маркетинг

 

Останнім часом захопилась англомовною літературою, і думала, що вже не скоро повернусь до бізнес-книг російською. Та ось Дмитрій  (@dmkot) написав у своєму твіттері, що половину тиражу цієї книги розкупили за перші 2 місяці. І стало мені цікаво, що за книга така. 

Тематика мені цікава, і особливо зараз дуже цікава. Це був тим більш здається перший раз, коли купляла російську книгу в електронному варіанті (зазвичай всі мої читацькі забаганки цілком і повністю задовольняє bookmate). І на початку була доволі скептична – всього лиш 162 сторінки? І ця книга справді варта витрачених на неї грошей? Та ще й зважаючи на верстку взагалі здавалось, що видавництво почало займатись продажем “білих книг”, які взагалі закордоном використовуються в контентній стратегії безкоштовно, але аж ніяк не для продажу.

Що ж… Книга класна! Такий собі хороший варіант промивки мозгів, для того аби згадати “Зачем?” робиться весь маркетинг, а в даному випадку email маркетинг. Стиль легкий, з гумором і що я особливо ціную конструктивний та по ділу.

З того, що дуже сподобалось, так це ментальні прийоми, які варто використовувати для того, щоб налаштувати себе на правильний лад. При плануванні стратегії розсилок, уявіть собі, що ваш клієнт дівчина (ви звісно-що хлопець), якої ви хочете добитись, ви ж не пропонуватимете їй зразу секс 🙂 . А коли сідаєте писати текст для розсилки, уявіть собі, що пишете одному із друзів, і не пишіть такого, чого б ви йому не написали. І звісно мене просто порвало, коли зустріла в книзі одну із своїх улюблених народних СНД мудростей про три стадії бідності. Для тих, хто не в курсі, є три стадії бідності: нема грошей, зовсім немає грошей, треба долари міняти.

В загальному конструктивно і по суті. Якщо ви займаєтесь mail розсилкою в компанії або надумались ото розкрути свій блог/бізнес і як один із маркетингових каналів обрати email розсилку – дуже рекомендую прочитати. Помічне, від нежиті не вилікує, але користь принесе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.