Apple зсередини. Як насправді працює Apple. Адам Лашинськи

Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Вперше про цю книгу я прочитала на ФБ аккаунті Надійки Гербіш, якраз перед книжковим форумом, який відбувався цього року. Купляла навіть не задумуючись про що могла б бути ця книга (особливо коли побачила ціну – всього 55 грн). І чесно кажучи очікувала, що це буде просто ще одна книга про Apple, яких чесно кажучи вже дуже багацько, але більшість з них читати після Айзексона змісту немає. Але! Була одна причина, яка мене просто заставила купити цю книгу – це бізнес-книга, яка є в перекладі на українську! Чесно? Я можу на пальцях перерахувати бізнес-книги, які перекладені на українську. І я справді не знаю в чому основна причина того, що так мало є перекладів. Думаєте не цільова ми все-таки аудиторія? Чи діє правило – “и так поймут”?

Але все-таки не буду влаштовувати тут дебати про мову. Краще спробувати розповісти трохи про книгу.

Книга варта того, аби її прочитати, хоча перших кільканадцять сторінок часто і дублюють офіційну інформацію про Джобса. Про те наступні розповідають ту не багату інформацію, яку вдалось довідатись про корпоративну культуру, яка панує в Apple. І хоча це була проста випадковість (принаймні я так на неї дивлюсь), що ця книга потрапила до моїх рук. Адже питання корпоративної культури – це це те, чим я зараз чисто по робочих цілях доволі сильно цікавлюсь.

Загалом довідалась для себе багацько цікавої інформації і про те, як облаштований побут в Apple, і про те як там приймають рішення. Цікаві знахідки позакидала собі в свій класичний “пул ідей”, які чекають тепер підхожого часу для їх реалізації. Рівень перекладу залишив мене більше, а ніж задоволеною.

Завершується книга, як і більшість аналітичних книг про Apple  написаних після смерті Джобса одвічним питання – якою буде Apple  тепер і чи достатньо сильно в її працівник врослось розуміння того, які саме основні цінності плекав в ній їхній молодий лідер.

Загалом я б дуже рекомендувала почитати книгу HR та людям, які працюють над побудовою та структуризацією корпоративної культури. Ця книга ще раз показує, що гроші тут зовсім нічого не вирішують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments Box
Шукаєте де зупинитись в наступних мандрах? Знайдіть готель чи квартиру на Airbnb (за посиланням знижка 25£)

Дякуємо!

Тепер редактори знають.